Paslanmaz çelik ve paslanmaz hammaddeler piyasada 304 18/10, 430, 202 şeklinde anılmakta genelliklede 0.30 mm kalınlıktan başlayıp 4 mm ye kadar saçlar halinde pazar piyasasına sürülmektedir. Bazı Uzmanlar paslanmaz çeliğin kullanım alanını her geçen gün genişletmekte ve buna istinaden geri dönüşümün önemi daha da artmaktadır. Hurda paslanmaz alımı doğal kaynaklarımızın korunmasında önemli büyük rol oynamaktadır.

Paslanmaz hurda alımı iş görürlüğü ve değer kaybetmemesi nedeniyle geleceğe ve ekonomiye yatırımın alternatif bir yoludur. Potansiyel iş alanı her geçen gün çoğalmaktadır. Paslanmaz taşımacılık, otomobil, asit tankları, binalar, mutfak aletleri, askeri teçhizat, gıda sektörü gibi birçok alanda çevreye zarar vermeden üretilip kullanılmakta ve hiçbir yan ürün gerektirmeden geri dönüştürülebilmektedir.

Hammaddesi nikel, krom, demir, molibden, çelik hurda olan paslanmaz grubunun hurdası da bu nedenle çok değerlidir. Geri dönüşümünde de manyetik, manyetik olmayan ve alaşımlı çelik paslanmaz hurdalar ülke ekonomisinde önemli yer tutmaktadır. Örneğin meşrubat kutularının hayatımızdaki yeri vazgeçilemez hale gelmiştir.

Selahattin Hurda Metal olarak Paslanmaz Hurdalarınızı Değerinde Nakit Satın Alıyoruz, Bizi Aramadan Paslanmaz Hurdanızı Başkasına Satmayın!

Selahattin Hurda Metal
Paslanmaz ve Mutfak Hurdalarınız
Yerinizden En İyi  Fiyatlarla Satın Alınır.