Çinko hurdası ve çinko hurdacılık, çinko hurda ve hurda çinko geri dönüşümde talebi oldukça fazla olan elementler arasında yer almaktadır. Çinko Hurda pek çok kullanım alanı olan çinko hurda bu özelliğinden dolayı hurda çinko geri dönüşüm sanayinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Elinizde atıl olarak bulunan çinko hurdalarınızı nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çinko hurdası alım fiyatları konusunda sektörde yer alan pek çok geri dönüşüm firmasına kıyasla müşterilerimize yüksek fiyatlar sunmakta ve ödemelerimizi peşin yani nakit olarak adresinizde yapmaktayız.

Kurşun maddesi ise, en az 4500 yıllık bir tarihe sahiptir kullanılan yüksek korozyona dayanıklı, yoğun, sünek ve dövülebilir mavi-gri metaldir.

Kurşun hurda, tüm metaller içerisinden en yüksek geri dönüşüm oranına sahip metaldir. Kurşun yüksek korozyon direncine sahiptir. Kurşun korezyona karşı yüksek direnci sayesinde denizcilikte oldukça tercih edilmektedir. Bu nedenle de üretildikten yüzyıllar sonra bile kurşun hurda alımı sayesinde geri dönüşümler sağlanıyor. Kurşunun hem üretimi hem de tüketimi dünya çapında artmaktadır. Günümüzde üretilen tüm kurşunların yaklaşık olarak yarısı kurşun hurda sayesinde yapılmaktadır. Son yıllarda, geri dönüştürülmüş kurşunun miktarı artmaktadır. Bu anlamda gelecekte kurşun üretim oranının artması da beklenmektedir. Kurşun hurda fiyatları değişmektedir.

Hurda ve atık akümülatör sektöründe faaliyet gösteren firmamız tüm işlemleri ve iş akışlarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak ilerletmektedir.

Hurda akü, atık akü gibi atıkların toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uygunluk görüşü ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Atık akümülatör, hurda akü vb. ara depolaması faaliyetlerimizi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan APAK Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı ile sürdürmekteyiz. Web sitemiz üzerinden çeşitli hurdaların özellikle hurda akü ve akü hurdası fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak atık akülerin toplanılması ve depolanması için tüm Akü der Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği tarafından verilen atık akümülatör yetkili toplayıcı belgemiz mevcuttur.

Firmamıza ayrıca atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve depolanması için Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği tarafından Atık Pil Yetkili Toplayıcı belgesi verilmiştir.

Selahattin Hurda Metal, olarak faaliyetimizi ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde sürdürmekteyiz sizde bize sormadan hurda akülerinizi elden çıkarmayınız bilgi için müşteri hizmetlerimizden hurda akü fiyatlarını alınız.

İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir, elinizde bulunan atık çinko hurdası ve hurda çinko ürünleri paraya dönüştürerek hem ülke ekonominize, hem de çevreye katkı sağlayabilirsiniz.

Selahattin Hurda Metal
Çinko - Akü - Kurşun Hurdalarınız
Yerinizden En İyi  Fiyatlarla Satın Alınır.