Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikle Yalıtım, Elektrik, İzolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır. Kablo hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.

Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir.

Bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullandığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir. Bu yüzden Selahattin Hurda Metal olarak önceliğimiz elinizde bulunan hurda kablolarını hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye katkı sağlamaktır.

Kablo hurdası plastik veya benzer maddeler de içermektedir, bu sebeple hepinizin bildiği üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisi olan plastiktir. Kablo Hurdanızı hemen iyi fiyata satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda elektronik evinizin ana eşyalarını oluşturmakta televizyon, bilgisayar, cep telefonu, ütü, saatiniz ve daha bir çok şey elektronik hurdası geri dönüşüm fazla yapılmaz çünkü ana hurdaların arasında yeri yoktur, elektronik hurdasını alımını yapan bir hurdacı içindeki bakırı, sarıyı, demiri, alüminyumu söker ve diğer kısmına hiç önem vermez,

Bu yüzden elektronik toplamış sayılmaz sadece bizim gibi büyük firmalar elektronik hurdasını değerlendirir hurda elektronik doğru geri dönüşüm yapıldığında diğer yeni üretilecek elektronik ürünlerine yardımcı olur. Hurda elektronik için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Selahattin Hurda Metal
Kablo ve Bilgisayar Anakart Hurdalarınız
Yerinizden En İyi  Fiyatlarla Satın Alınır.