Demir hurdaları dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin %50 den fazlası demirden üretilmektedir. Hurda Demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla öne çıkmaktadır. Hurda Demir Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir. Şuan piyasada en uygun demir hurda fiyatını firmamız vermektedir.

Hurda Demir Malzemelerin hammadde olarak kullanılması ve tekrar geri dönüşüp hayata geçmesi hem ticari piyasa için önemli hem de Geri Dönüşüm için faydalıdır.

Selahattin Hurda Metal Firması Olarak, İstanbul ve Tüm İlçelerinde Hurda Demir Alımı yapıyoruz. Demir Hurda Alımını Hurda Demir Fiyatları üzerinden yaparak en iyi fiyatlandırmayı yapmış oluyoruz. Bu sayede sizde hurda demirlerinizi yüksek oran kâr marjları ile değerlendirmiş oluyorsunuz.

Firmamız, Demir Hurdaları istenilen ağırlıkta ve ebatta değerinden satın almaktadır. Hurda Demirin ekonomik ömrünü tamamlaması ve kullanım dışı kalması ile hurda niteliği edinmekte olup ardından hurda demir hammade kazanımına yönelik tekrardan İstanbul Hurda Geri dönüşüm Tesislerine teslim edilebilir ve ekonomiye katkı sağlanabilir.

Değerlendirmek istediğiniz demir hurdası alımı işleri yapmakta olup demir hurdalarınızı adresinize gelerek veya depomuza doğrudan getirilmesi halinde nakit olarak satın alımını yapmaktayız.

Güncel Demir Hurda Fiyatları için bizimle iletişim bölümümüzde ki numaralarımızdan veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizden teklif almadan Demir Hurdanızı satmamanızı tavsiye ediyoruz.

Selahattin Hurda Metal
Demir Hurdalarınız ve Pimapenleriniz
Yerinizden En İyi  Fiyatlarla Satın Alınır.