Geri dönüşüm sayesinde tekrardan kullanılmakta olan alüminyum hurda, yeniden üretilen alüminyumla kıyaslandığında %35’e varan yani 3’te 1 oranında enerji olarak tasarruflu olmaktadır. Böylece yer altı zenginlikleri daha fazla korunmuş olacak ve içimize çektiğimiz havayı da daha az kirletmiş olacağız dolayısıyla gelecek nesillere güzel bir dünya bırakabileceğiz.

Alüminyum hurda alım işlemleri birçok şirket ya da bireysel olarak çalışan kişiler tarafından alınmaktadır. Bu alım işlemleri alüminyum piyasasını sektörün yapı taşlarından biri haline getirmiştir.

Son yıllarda kazandığı önemle birlikte piyasanın olmazsa olması haline gelen alüminyum için, eğer elinizde varsa bu işi yapan alüminyum hurdası alan firmalarla görüşmelisiniz. Alüminyum hurda fiyatları satma oranının da artması ile birlikte iyiden iyiye arttırmıştır.

Sektör içinde oldukça büyük bir yer tutan alüminyum hurdacılığı sayesinde fiyatlar oldukça artmıştır. İstanbul alüminyum hurdası alım işlemlerini yapan sektörde öncü firmalar arasındayız.

Selahattin Hurda Metal olarak gerekli tartım ve ölçümler yapıldıktan sonra elinizdeki Alüminyum hurda’nın değeri ne ise o ücreti alıp bu hurdayla geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz.

Selahattin Hurda Metal
Alüminyum Hurdalarınız
Yerinizden En İyi  Fiyatlarla Satın Alınır.