Başakşehir Hurdacı, Başakşehir ve çevresinde bulunan tüm semtlere ve mahallelere hizmet vermektedir. Başakşehir hurdacı, tüm hurda çeşitlerinizi değerinde ve anında nakit olarak alır. Hurdalarınız yerinde tartılarak sizlere bir fiyat verilir ve kabul etmeniz dahilinde anında nakit olarak verilir.

Bakır hurda, demir hurdası, sarı hurda ve diğer tüm hurda çeşitlerinizi satmak istediğinizde sizlere en yakın temsilcimizi yönlendirerek hurdalarınızı yerinde tartarız ve hurdalarınıza değerinde bir fiyat teklif ederiz. Kabul etmeniz dahilinde kendi araçlarımız ile hiçbir işe karışmadan hurdalarınızı ayıklayarak yüklemesini gerçekleştririz.

Eğer bir yıkım işiniz bulunuyorsa yine bizi arayarak hem yıkım hemde hurdalarınıza fiyat teklifi ederek sizi bu zahmetten kurtarabiliriz. Profesyonel kadromuz ve güçlü ekipmanlarımız ile yıkım işini en kısa süre içerisinde gerçekleştirir ve hurdalarınızı alarak bu işlemi tamamlarız.

Başakşehir hurdacı firması olan şirketimiz geri dönüştürülebilen tüm hurdaları geri dönüşüm tesislerinde işleyerek doğa dostu bir firma olmayı vizyon edinmiştir.

Başakşehir içinde bir mahallede hurdanız varsa Selahattin Metal Hurda olarak size en iyi fiyatı vermek isteriz. Bizlere danışmadan hurdalarınızı vermeyin.

Başakşehir Hurda, Başakşehir Hurdacı, Başakşehir Hurda Firması, Başakşehir Hurda Geri Dönüşüm, Başakşehir Hurdacı Şirketi, Başakşehir Sarı Hurda Alımı, Başakşehir Hurda Alımı Yapanlar, Başakşehir Hurda Demir